Montanyà Hotel & Lodge

Hotel, 4 estrelles
Montanyà Hotel & Lodge, situat en un entorn natural privilegiat, es troba ubicat en un edifici de tres plantes, a l'interior del qual domina la fusta i la pedra natural i habitacions totalment equipades.


Montanyà Hotel & Lodge disposa de 125 habitacions doble confort, 13 habitacions de luxe i 4 junior suites, totes elles amb vistes a la Plana de Vic o al Montseny. Estan equipades amb bany privat, TV LCD, climatització, minibar, caixa forta i connexió Wifi a Internet d'alta velocitat. El complex també disposa d'un restaurant que es preocupa per oferir una cuina de proximitat amb ingredients de les terres i dels productors de la zona d'Osona amb plats d'autor tradicionals en un entorn rústic i acollidor amb vistes al bosc.

El centre Spa Nature on hi trobareu teràpies naturals perquè pugueu experimentar el veritable benestar. Tambe dispopsen de múltiples opcions de turisme actiu perquè les seves instal.lacions compten amb una zona esportiva, amb l'hípica i el camp de golf Montanyà a quatre quilòmetres de distància, des de l'hotel s'organitzen excursions guiades a peu, en buggie o en bicicleta.

Dades tècniques:

  • 2 camps de futbol 11
  • 1 camp d'herba natural
  • 1 camp d'herba artificial
  • Complex multiesportiu
  • Piscina interior i exterior
  • Gimnàs
  • Pistes de tennis
  • Pistes de pàdel
  • Pista d'or

Serveis:

  • Hotel
  • Sales de reunions i conferències
  • Situació: Muntanya
  • Arquitecte: HCC-004262
  • Obert per Nadal: S
  • Obert per Setmana Santa: S
  • Aforament: 229
  • Habitacions dobles: 66
  • Habitacions individuals: 1
Es troba adherit a: Catalunya Convention Bureau, Turisme Esportiu
Es troba adherit a: Catalunya Convention Bureau, Turisme Esportiu

Instal·lacions

Accessible per a persones amb diversitat funcional

Aparcament

Ascensor

Bar

Gimnàs

Internet

Jacuzzi

Jardí

Parc infantil

Piscina climatitzada

Piscina exterior

Sala de convencions

Sauna

Spa center

Tennis

TV via satèl·lit

Serveis

Lloguer de bicicletes

Servei mèdic

S'accepten targetes

Servei de menjador

Treballa amb Tour Operador

Equipament de les habitacions

Assecador de cabells

Caixa de seguretat

Calefacció

Internet

Minibar

Telèfon

TV

Sales

Aforament en teatreAforament en escolaAforament en còctelAforament en banquetAforament en UAforament en imperial
Auditori pla de la calma - A136136
Auditori Turó de l'home B153153
Auditori Montseny (a+b)289289
Matagalls35022537530090100
Sales subcomissió2015121518
Olímpica (A+B)350300
Olímpica A2001002802606372
Olímpica B502870402023
Pintors (Dalí+Miró+Sert)165852151186570
Sert854596803535
Miró602870402023
Dalí201850201416
Picasso724060602430
Pau Casals854598803535
Gran Osona (Osona + Pi + Avet)3102103102207090
Osona1401161401205140
Alzina804580403240
Roure804580403240
Pi804580403240
Avet804580403240
Alzina + Roure + Pi+ Avet450445297
Auditori pla de la calma - A
Aforament en teatre: 136
Aforament en escola: 136
Aforament en còctel:
Aforament en banquet:
Aforament en U:
Aforament en imperial:
Auditori Turó de l'home B
Aforament en teatre: 153
Aforament en escola: 153
Aforament en còctel:
Aforament en banquet:
Aforament en U:
Aforament en imperial:
Auditori Montseny (a+b)
Aforament en teatre: 289
Aforament en escola: 289
Aforament en còctel:
Aforament en banquet:
Aforament en U:
Aforament en imperial:
Matagalls
Aforament en teatre: 350
Aforament en escola: 225
Aforament en còctel: 375
Aforament en banquet: 300
Aforament en U: 90
Aforament en imperial: 100
Sales subcomissió
Aforament en teatre: 20
Aforament en escola: 15
Aforament en còctel:
Aforament en banquet: 12
Aforament en U: 15
Aforament en imperial: 18
Olímpica (A+B)
Aforament en teatre:
Aforament en escola:
Aforament en còctel: 350
Aforament en banquet: 300
Aforament en U:
Aforament en imperial:
Olímpica A
Aforament en teatre: 200
Aforament en escola: 100
Aforament en còctel: 280
Aforament en banquet: 260
Aforament en U: 63
Aforament en imperial: 72
Olímpica B
Aforament en teatre: 50
Aforament en escola: 28
Aforament en còctel: 70
Aforament en banquet: 40
Aforament en U: 20
Aforament en imperial: 23
Pintors (Dalí+Miró+Sert)
Aforament en teatre: 165
Aforament en escola: 85
Aforament en còctel: 215
Aforament en banquet: 118
Aforament en U: 65
Aforament en imperial: 70
Sert
Aforament en teatre: 85
Aforament en escola: 45
Aforament en còctel: 96
Aforament en banquet: 80
Aforament en U: 35
Aforament en imperial: 35
Miró
Aforament en teatre: 60
Aforament en escola: 28
Aforament en còctel: 70
Aforament en banquet: 40
Aforament en U: 20
Aforament en imperial: 23
Dalí
Aforament en teatre: 20
Aforament en escola: 18
Aforament en còctel: 50
Aforament en banquet: 20
Aforament en U: 14
Aforament en imperial: 16
Picasso
Aforament en teatre: 72
Aforament en escola: 40
Aforament en còctel: 60
Aforament en banquet: 60
Aforament en U: 24
Aforament en imperial: 30
Pau Casals
Aforament en teatre: 85
Aforament en escola: 45
Aforament en còctel: 98
Aforament en banquet: 80
Aforament en U: 35
Aforament en imperial: 35
Gran Osona (Osona + Pi + Avet)
Aforament en teatre: 310
Aforament en escola: 210
Aforament en còctel: 310
Aforament en banquet: 220
Aforament en U: 70
Aforament en imperial: 90
Osona
Aforament en teatre: 140
Aforament en escola: 116
Aforament en còctel: 140
Aforament en banquet: 120
Aforament en U: 51
Aforament en imperial: 40
Alzina
Aforament en teatre: 80
Aforament en escola: 45
Aforament en còctel: 80
Aforament en banquet: 40
Aforament en U: 32
Aforament en imperial: 40
Roure
Aforament en teatre: 80
Aforament en escola: 45
Aforament en còctel: 80
Aforament en banquet: 40
Aforament en U: 32
Aforament en imperial: 40
Pi
Aforament en teatre: 80
Aforament en escola: 45
Aforament en còctel: 80
Aforament en banquet: 40
Aforament en U: 32
Aforament en imperial: 40
Avet
Aforament en teatre: 80
Aforament en escola: 45
Aforament en còctel: 80
Aforament en banquet: 40
Aforament en U: 32
Aforament en imperial: 40
Alzina + Roure + Pi+ Avet
Aforament en teatre: 450
Aforament en escola:
Aforament en còctel: 445
Aforament en banquet: 297
Aforament en U:
Aforament en imperial:
Es troba adherit a: Catalunya Convention Bureau, Turisme Esportiu
Es troba adherit a: Catalunya Convention Bureau, Turisme Esportiu
QUÈ HI HA AL VOLTANT?
Montanyà Hotel & Lodge

HCC-003997

  • Montanyà Hotel & Lodge

  • Adreça:Urbanització El Montanyà, s/n

  • 08553 Seva

  • Barcelona / Paisatges Barcelona

  • Montanyà Hotel & Lodge
  • HCC-003997

  • Montanyà Hotel & Lodge

  • Adreça: Urbanització El Montanyà, s/n

  • 08553 Seva

  • Barcelona / Paisatges Barcelona

  • Telèfon:937 027 600

  • E-mail:reservas@senatorhr.com

  • Web:http://www.montanyahotel.com

També et pot interessar
Grand Tour de Catalunya
Grand Tour de Catalunya