Gallery Hotel

Hotel, 4 estrelles superior
Gallery Hotel és un hotel de 4 estrelles situat en el centre de la ciutat de Barcelona. Es troba al costat del famós Passeig de Gràcia, a 3 minuts a peu de la Pedrera de Gaudí.

El Gallery Hotel disposa de 110 habitacions recentment reformades, tranquil·les i confortables, totes decorades amb un estil contemporani i elegant. Ofereix molts detalls que fan que l'hoste es senti com a casa seva. Gallery Hotel marca la diferència de la zona de Passeig de Gràcia, amb un servei altament personalitzat que es combina amb una atmosfera càlida i una gastronomia d'avantguarda.

L'hotel compta amb dos espais on poder gaudir de la gastronomia. Un d'ells és el restaurant Sintonia, amb una agradable terrassa envoltada de jardins que ofereix una cuina mediterrània de base tradicional barrejada amb tocs moderns. El segon se situa a la terrassa amb piscina, The Top, en el terrat de l'hotel i oberta d'abril a octubre. Ofereix una gastronomia i cocteleria internacional. A part, disposa de vuit salons i dues terrasses per a reunions d'empresa i esdeveniments particulars.

  • Situació: Centre ciutat, Ciutat
  • Obert per Nadal: S
  • Obert per Setmana Santa: S
  • Aforament: 215
  • Habitacions dobles: 105
  • Habitacions individuals: 5
Es troba adherit a: Catalunya Convention Bureau
Es troba adherit a: Catalunya Convention Bureau

Instal·lacions

Accessible per a persones amb diversitat funcional

Admissió d'animals

Aparcament

Ascensor

Bar

Gimnàs

Internet

Jardí

Piscina exterior

Restaurant

Sala de convencions

Sauna

TV via satèl·lit

Serveis

Aparcament públic

Bugaderia

Caixa de seguretat

Cangur

Servei de consergeria

Servei mèdic

Servei 24 hores

S'accepten targetes

Servei de grum

Servei d'esmorzars

Servei de menjador

Transport pùblic proper

Preparació de l'habitació per dormir

Treballa amb Tour Operador

Equipament de les habitacions

Assecador de cabells

Barnús

Caixa de seguretat

Calefacció

Minibar

Productes cosmètics

Telèfon

TV

Sales

Aforament en teatreAforament en escolaAforament en còctelAforament en banquetAforament en UAforament en imperial
Ambassador2001252001505550
Ambassador II9055356010035
Ambassador I904570503530
Crillon885480773636
Crillon - Robert136781301215456
Metropol603030403030
Madison402530402525
Dover502030321522
Scotch402435402020
Robert402445401918
Terraza150200110
The Top Events (exterior)120
Gallery space100
Ambassador
Aforament en teatre: 200
Aforament en escola: 125
Aforament en còctel: 200
Aforament en banquet: 150
Aforament en U: 55
Aforament en imperial: 50
Ambassador II
Aforament en teatre: 90
Aforament en escola: 55
Aforament en còctel: 35
Aforament en banquet: 60
Aforament en U: 100
Aforament en imperial: 35
Ambassador I
Aforament en teatre: 90
Aforament en escola: 45
Aforament en còctel: 70
Aforament en banquet: 50
Aforament en U: 35
Aforament en imperial: 30
Crillon
Aforament en teatre: 88
Aforament en escola: 54
Aforament en còctel: 80
Aforament en banquet: 77
Aforament en U: 36
Aforament en imperial: 36
Crillon - Robert
Aforament en teatre: 136
Aforament en escola: 78
Aforament en còctel: 130
Aforament en banquet: 121
Aforament en U: 54
Aforament en imperial: 56
Metropol
Aforament en teatre: 60
Aforament en escola: 30
Aforament en còctel: 30
Aforament en banquet: 40
Aforament en U: 30
Aforament en imperial: 30
Madison
Aforament en teatre: 40
Aforament en escola: 25
Aforament en còctel: 30
Aforament en banquet: 40
Aforament en U: 25
Aforament en imperial: 25
Dover
Aforament en teatre: 50
Aforament en escola: 20
Aforament en còctel: 30
Aforament en banquet: 32
Aforament en U: 15
Aforament en imperial: 22
Scotch
Aforament en teatre: 40
Aforament en escola: 24
Aforament en còctel: 35
Aforament en banquet: 40
Aforament en U: 20
Aforament en imperial: 20
Robert
Aforament en teatre: 40
Aforament en escola: 24
Aforament en còctel: 45
Aforament en banquet: 40
Aforament en U: 19
Aforament en imperial: 18
Terraza
Aforament en teatre: 150
Aforament en escola:
Aforament en còctel: 200
Aforament en banquet: 110
Aforament en U:
Aforament en imperial:
The Top Events (exterior)
Aforament en teatre:
Aforament en escola:
Aforament en còctel: 120
Aforament en banquet:
Aforament en U:
Aforament en imperial:
Gallery space
Aforament en teatre:
Aforament en escola:
Aforament en còctel: 100
Aforament en banquet:
Aforament en U:
Aforament en imperial:
Es troba adherit a: Catalunya Convention Bureau
Es troba adherit a: Catalunya Convention Bureau
QUÈ HI HA AL VOLTANT?
Gallery Hotel

HB-003915

  • Gallery Hotel

  • Adreça:Carrer del Rosselló, 249

  • 08008 Barcelona

  • Barcelona / Barcelona

  • Gallery Hotel
  • HB-003915

  • Gallery Hotel

  • Adreça: Carrer del Rosselló, 249

  • 08008 Barcelona

  • Barcelona / Barcelona

  • Telèfon:934 159 911

  • E-mail:rromero@galleryhoteles.com

També et pot interessar
Grand Tour de Catalunya
Grand Tour de Catalunya