Frontair Congress

Hotel, 4 estrelles
Hotel situat a Sant Boi de Llobregat que ofereix un servei gratuït de transport a l'aeroport del Prat i a la ciutat de Barcelona. Té tres tipus d'habitacions, un restaurant amb terrassa, sales d'esdeveniments i de congressos i una zona de spa i gimnàs. 

Hotel situat estratègicament a prop de l'aeroport de Barcelona-El Prat, del recinte firal de Gran Via, del districte econòmic de la plaça Europa i de la ciutat de Barcelona. Té un servei gratuït de transport a l'aeroport i a la ciutat de Barcelona. Disposa de tres tipus d'habitacions: Premium, Urban i Executive.

A més, gràcies a les seves instal·lacions, ofereix una combinació d'oci i negoci inigualable: disposa d'un restaurant amb una àmplia terrassa exterior situada a la part superior de l'hotel, de sales d'esdeveniments i congressos a Barcelona, de zona d'spa i benestar amb servei de massatges i tractaments corporals, d'un gimnàs d'allò més complet, de pistes de pàdel i d'aparcament gratuït.

  • Obert per Nadal: S
  • Obert per Setmana Santa: S
Es troba adherit a: Catalunya Convention Bureau
Es troba adherit a: Catalunya Convention Bureau

Instal·lacions

Aparcament

Ascensor

Bar

Gimnàs

Internet

Jacuzzi

Jardí

Piscina climatitzada

Restaurant

Sauna

Spa center

TV via satèl·lit

Serveis

Bugaderia

S'accepten targetes

Servei d'esmorzars

Servei de menjador

Treballa amb Tour Operador

Equipament de les habitacions

Aire condicionat

Assecador de cabells

Caixa de seguretat

Productes cosmètics

Telèfon

TV

Sales

Aforament en teatreAforament en escolaAforament en còctelAforament en banquetAforament en UAforament en imperial
Viladecans (D)854080603030
Gavà (E)904580603030
Sant Boi (F)1005090603838
Sitges (G)10055100704040
Castelldefels (H)160701201007575
L'Hospitalet (I)2201101951357570
Begues (J)12060100807575
A+G2001001701206060
B+F200951501105555
C+E170801301005050
A+ B200951301105555
B+C185901301005050
G+F2001001751256060
F+E190901301105555
E+D185901301005050
A+B+G+F4001803503006060
B+C+F+E3851602802406060
A+B+C2751302001709090
G+F+E3001502502009090
A+B+C+D+E+F+G820375700600110110
El Prat (A)903590606035
Cornellà (B)904580608035
Esplugues (C)804070503030
Viladecans (D)
Aforament en teatre: 85
Aforament en escola: 40
Aforament en còctel: 80
Aforament en banquet: 60
Aforament en U: 30
Aforament en imperial: 30
Gavà (E)
Aforament en teatre: 90
Aforament en escola: 45
Aforament en còctel: 80
Aforament en banquet: 60
Aforament en U: 30
Aforament en imperial: 30
Sant Boi (F)
Aforament en teatre: 100
Aforament en escola: 50
Aforament en còctel: 90
Aforament en banquet: 60
Aforament en U: 38
Aforament en imperial: 38
Sitges (G)
Aforament en teatre: 100
Aforament en escola: 55
Aforament en còctel: 100
Aforament en banquet: 70
Aforament en U: 40
Aforament en imperial: 40
Castelldefels (H)
Aforament en teatre: 160
Aforament en escola: 70
Aforament en còctel: 120
Aforament en banquet: 100
Aforament en U: 75
Aforament en imperial: 75
L'Hospitalet (I)
Aforament en teatre: 220
Aforament en escola: 110
Aforament en còctel: 195
Aforament en banquet: 135
Aforament en U: 75
Aforament en imperial: 70
Begues (J)
Aforament en teatre: 120
Aforament en escola: 60
Aforament en còctel: 100
Aforament en banquet: 80
Aforament en U: 75
Aforament en imperial: 75
A+G
Aforament en teatre: 200
Aforament en escola: 100
Aforament en còctel: 170
Aforament en banquet: 120
Aforament en U: 60
Aforament en imperial: 60
B+F
Aforament en teatre: 200
Aforament en escola: 95
Aforament en còctel: 150
Aforament en banquet: 110
Aforament en U: 55
Aforament en imperial: 55
C+E
Aforament en teatre: 170
Aforament en escola: 80
Aforament en còctel: 130
Aforament en banquet: 100
Aforament en U: 50
Aforament en imperial: 50
A+ B
Aforament en teatre: 200
Aforament en escola: 95
Aforament en còctel: 130
Aforament en banquet: 110
Aforament en U: 55
Aforament en imperial: 55
B+C
Aforament en teatre: 185
Aforament en escola: 90
Aforament en còctel: 130
Aforament en banquet: 100
Aforament en U: 50
Aforament en imperial: 50
G+F
Aforament en teatre: 200
Aforament en escola: 100
Aforament en còctel: 175
Aforament en banquet: 125
Aforament en U: 60
Aforament en imperial: 60
F+E
Aforament en teatre: 190
Aforament en escola: 90
Aforament en còctel: 130
Aforament en banquet: 110
Aforament en U: 55
Aforament en imperial: 55
E+D
Aforament en teatre: 185
Aforament en escola: 90
Aforament en còctel: 130
Aforament en banquet: 100
Aforament en U: 50
Aforament en imperial: 50
A+B+G+F
Aforament en teatre: 400
Aforament en escola: 180
Aforament en còctel: 350
Aforament en banquet: 300
Aforament en U: 60
Aforament en imperial: 60
B+C+F+E
Aforament en teatre: 385
Aforament en escola: 160
Aforament en còctel: 280
Aforament en banquet: 240
Aforament en U: 60
Aforament en imperial: 60
A+B+C
Aforament en teatre: 275
Aforament en escola: 130
Aforament en còctel: 200
Aforament en banquet: 170
Aforament en U: 90
Aforament en imperial: 90
G+F+E
Aforament en teatre: 300
Aforament en escola: 150
Aforament en còctel: 250
Aforament en banquet: 200
Aforament en U: 90
Aforament en imperial: 90
A+B+C+D+E+F+G
Aforament en teatre: 820
Aforament en escola: 375
Aforament en còctel: 700
Aforament en banquet: 600
Aforament en U: 110
Aforament en imperial: 110
El Prat (A)
Aforament en teatre: 90
Aforament en escola: 35
Aforament en còctel: 90
Aforament en banquet: 60
Aforament en U: 60
Aforament en imperial: 35
Cornellà (B)
Aforament en teatre: 90
Aforament en escola: 45
Aforament en còctel: 80
Aforament en banquet: 60
Aforament en U: 80
Aforament en imperial: 35
Esplugues (C)
Aforament en teatre: 80
Aforament en escola: 40
Aforament en còctel: 70
Aforament en banquet: 50
Aforament en U: 30
Aforament en imperial: 30
Es troba adherit a: Catalunya Convention Bureau
Es troba adherit a: Catalunya Convention Bureau
QUÈ HI HA AL VOLTANT?
Frontair Congress

HB-004408

  • Frontair Congress

  • Adreça:Carrer Albaredes, 16

  • 08830 Sant Boi de Llobregat

  • Barcelona / Costa Barcelona

  • Frontair Congress
  • HB-004408

  • Frontair Congress

  • Adreça: Carrer Albaredes, 16

  • 08830 Sant Boi de Llobregat

  • Barcelona / Costa Barcelona

  • Telèfon:936 369 480

  • E-mail:comercial@alexandrehotels.com

  • Web:http://www.hotelfrontaircongressbarcelona.com

També et pot interessar
#CatalunyaExperience nº3
Revista #CatalunyaExperience nº3
desktop_mac tablet_mac picture_as_pdf
Revista #CatalunyaExperience Nª2
Revista #CatalunyaExperience Nª2
desktop_mac tablet_mac picture_as_pdf
#CatalunyaExperience nº1
Revista #CatalunyaExperience nº1
desktop_mac tablet_mac picture_as_pdf