Fira Palace

Hotel, 4 estrelles superior
Aquest luxós establiment, ubicat molt a prop de Montjuich, disposa de 276 habitacions àmplies i comfortables i espais per celebrar-hi reunions i esdeveniments. Una excelent opció tant per a viatgers de negocis com per turistes.

L'hotel Crowne Plaza Barcelona - Fira Center és un luxós establiment de quatre estrelles situat a Montjuïc, a tocar de la Font Màgica i la Fira de Barcelona, així com de la plaça d'Espanya i la Gran Via. La zona també ofereix altres punts d'interès com l'estadi olímpic, el castell de Montjuïc i una àmplia oferta museística on destaquen el Museu Nacional d'Art de Catalunya (MNAC) i la Fundació Joan Miró. Es tracta d'un establiment ideal per als viatges de negocis, amb sales de reunions i connexió Wifi d'alta velocitat.

Ofereix 276 confortables habitacions que es troben entre les més grans de la ciutat. Disposa de tres mil docens metres quadrats destinats a esdeveniments i reunions, repartits en divuit sales amb capacitat per fins a mil persones, totalment insonoritzades i equipades amb equip audiovisual. Des del punt de vista gastronòmic, el Crowne Plaza Barcelona - Fira Center compta amb el restaurant El Mall, que serveix cuina mediterrània; l'Aria, un bufet d'esmorzar ampli i variat, i el Piano Bar, a on es pot degustar una gran varietat de còctels i aperitius.

  • Situació: Centre ciutat, Als afores de la població
  • Obert per Nadal: S
  • Obert per Setmana Santa: S

Instal·lacions

Aparcament

Ascensor

Bar

Gimnàs

Internet

Jardí

Piscina climatitzada

Restaurant

Sala de convencions

Sauna

Spa center

TV via satèl·lit

Tennis proper

Serveis

Bugaderia

Caixa de seguretat

Cangur

Lloguer de bicicletes

Servei de consergeria

Servei mèdic

Servei 24 hores

S'accepten targetes

Servei de grum

Servei d'esmorzars

Servei de menjador

Preparació de l'habitació per dormir

Treballa amb Tour Operador

Equipament de les habitacions

Aire condicionat

Assecador de cabells

Barnús

Caixa de seguretat

Minibar

Productes cosmètics

Telèfon

TV

Sales

Aforament en teatreAforament en escolaAforament en còctelAforament en banquetAforament en UAforament en imperial
Rossini2301402502005060
Rossini 1100753510035120
Rossini 2100751201003535
Vivaldi2301402502005060
Vivaldi 1100751201003535
Vivaldi 2100751201003535
Verdi9006501000800120110
Verdi +Vivaldi120070012501000
Patio Jardín1007035
Jardín + Rossini360250
Jardín + Vivaldi360250
Jardín + Vivaldi + Rossini620450
Jardín + Vivaldi+ Verdi13501050
Jardín + Rossini + Vivaldi + Verdi25001450
Jade403060302525
Rubí2301402502005060
Zafir2501602702205060
Rubí + Zafir6002507005609090
Cristal704080702524
Coral403060302520
Diamant120901801205050
Cristal + Coral120801251004034
Coral + Diamant1501106017520070
Cristal + Coral + Diamant2201803002258070
Arona10
Lanzarote22
Tenerife2215
Orotava15
Club Palace10
Ámbar2501502502003535
Rossini
Aforament en teatre: 230
Aforament en escola: 140
Aforament en còctel: 250
Aforament en banquet: 200
Aforament en U: 50
Aforament en imperial: 60
Rossini 1
Aforament en teatre: 100
Aforament en escola: 75
Aforament en còctel: 35
Aforament en banquet: 100
Aforament en U: 35
Aforament en imperial: 120
Rossini 2
Aforament en teatre: 100
Aforament en escola: 75
Aforament en còctel: 120
Aforament en banquet: 100
Aforament en U: 35
Aforament en imperial: 35
Vivaldi
Aforament en teatre: 230
Aforament en escola: 140
Aforament en còctel: 250
Aforament en banquet: 200
Aforament en U: 50
Aforament en imperial: 60
Vivaldi 1
Aforament en teatre: 100
Aforament en escola: 75
Aforament en còctel: 120
Aforament en banquet: 100
Aforament en U: 35
Aforament en imperial: 35
Vivaldi 2
Aforament en teatre: 100
Aforament en escola: 75
Aforament en còctel: 120
Aforament en banquet: 100
Aforament en U: 35
Aforament en imperial: 35
Verdi
Aforament en teatre: 900
Aforament en escola: 650
Aforament en còctel: 1000
Aforament en banquet: 800
Aforament en U: 120
Aforament en imperial: 110
Verdi +Vivaldi
Aforament en teatre: 1200
Aforament en escola: 700
Aforament en còctel: 1250
Aforament en banquet: 1000
Aforament en U:
Aforament en imperial:
Patio Jardín
Aforament en teatre:
Aforament en escola:
Aforament en còctel: 100
Aforament en banquet: 70
Aforament en U:
Aforament en imperial: 35
Jardín + Rossini
Aforament en teatre:
Aforament en escola:
Aforament en còctel: 360
Aforament en banquet: 250
Aforament en U:
Aforament en imperial:
Jardín + Vivaldi
Aforament en teatre:
Aforament en escola:
Aforament en còctel: 360
Aforament en banquet: 250
Aforament en U:
Aforament en imperial:
Jardín + Vivaldi + Rossini
Aforament en teatre:
Aforament en escola:
Aforament en còctel: 620
Aforament en banquet: 450
Aforament en U:
Aforament en imperial:
Jardín + Vivaldi+ Verdi
Aforament en teatre:
Aforament en escola:
Aforament en còctel: 1350
Aforament en banquet: 1050
Aforament en U:
Aforament en imperial:
Jardín + Rossini + Vivaldi + Verdi
Aforament en teatre:
Aforament en escola:
Aforament en còctel: 2500
Aforament en banquet: 1450
Aforament en U:
Aforament en imperial:
Jade
Aforament en teatre: 40
Aforament en escola: 30
Aforament en còctel: 60
Aforament en banquet: 30
Aforament en U: 25
Aforament en imperial: 25
Rubí
Aforament en teatre: 230
Aforament en escola: 140
Aforament en còctel: 250
Aforament en banquet: 200
Aforament en U: 50
Aforament en imperial: 60
Zafir
Aforament en teatre: 250
Aforament en escola: 160
Aforament en còctel: 270
Aforament en banquet: 220
Aforament en U: 50
Aforament en imperial: 60
Rubí + Zafir
Aforament en teatre: 600
Aforament en escola: 250
Aforament en còctel: 700
Aforament en banquet: 560
Aforament en U: 90
Aforament en imperial: 90
Cristal
Aforament en teatre: 70
Aforament en escola: 40
Aforament en còctel: 80
Aforament en banquet: 70
Aforament en U: 25
Aforament en imperial: 24
Coral
Aforament en teatre: 40
Aforament en escola: 30
Aforament en còctel: 60
Aforament en banquet: 30
Aforament en U: 25
Aforament en imperial: 20
Diamant
Aforament en teatre: 120
Aforament en escola: 90
Aforament en còctel: 180
Aforament en banquet: 120
Aforament en U: 50
Aforament en imperial: 50
Cristal + Coral
Aforament en teatre: 120
Aforament en escola: 80
Aforament en còctel: 125
Aforament en banquet: 100
Aforament en U: 40
Aforament en imperial: 34
Coral + Diamant
Aforament en teatre: 150
Aforament en escola: 110
Aforament en còctel: 60
Aforament en banquet: 175
Aforament en U: 200
Aforament en imperial: 70
Cristal + Coral + Diamant
Aforament en teatre: 220
Aforament en escola: 180
Aforament en còctel: 300
Aforament en banquet: 225
Aforament en U: 80
Aforament en imperial: 70
Arona
Aforament en teatre:
Aforament en escola:
Aforament en còctel:
Aforament en banquet:
Aforament en U:
Aforament en imperial: 10
Lanzarote
Aforament en teatre: 22
Aforament en escola:
Aforament en còctel:
Aforament en banquet:
Aforament en U:
Aforament en imperial:
Tenerife
Aforament en teatre: 22
Aforament en escola:
Aforament en còctel:
Aforament en banquet:
Aforament en U:
Aforament en imperial: 15
Orotava
Aforament en teatre:
Aforament en escola:
Aforament en còctel:
Aforament en banquet:
Aforament en U:
Aforament en imperial: 15
Club Palace
Aforament en teatre:
Aforament en escola:
Aforament en còctel:
Aforament en banquet:
Aforament en U:
Aforament en imperial: 10
Ámbar
Aforament en teatre: 250
Aforament en escola: 150
Aforament en còctel: 250
Aforament en banquet: 200
Aforament en U: 35
Aforament en imperial: 35
QUÈ HI HA AL VOLTANT?
Fira Palace

HB-003940

  • Fira Palace

  • Adreça:Avinguda Rius i Taulet, 1-3

  • 08004 Barcelona

  • Barcelona / Barcelona

  • Fira Palace
  • HB-003940

  • Fira Palace

  • Adreça: Avinguda Rius i Taulet, 1-3

  • 08004 Barcelona

  • Barcelona / Barcelona

  • Telèfon:934 262 223

  • E-mail:sales@fira-palace.com

  • Web:http://www.fira-palace.com

També et pot interessar
#CatalunyaExperience nº3
Revista #CatalunyaExperience nº3
desktop_mac tablet_mac picture_as_pdf
Revista #CatalunyaExperience Nª2
Revista #CatalunyaExperience Nª2
desktop_mac tablet_mac picture_as_pdf
#CatalunyaExperience nº1
Revista #CatalunyaExperience nº1
desktop_mac tablet_mac picture_as_pdf