Etapa 1 - Ripoll - Olot
Etapa 2 - Olot - Girona
Etapa 3 - Girona - Platja d’Aro
Etapa 4 - Platja d’Aro - Pals
Etapa 5 - Pals - Torroella de Montgrí
Etapa 6 - Torroella de Montgrí - Figueres